/10

Dune: Çöl Gezegeni izle

Dune, ailesinin ve halkının geleceğini güvence altına almak için evrendeki en tehlikeli gezegene seyahat etmesi gereken, imkanlarının ötesinde bir kadere doğmuş parlak ve yetenekli bir genç adam olan Paul Atreides'in hikayesini anlatıyor. Kötü güçler, gezegenin en değerli kaynağı olan insanlığın en büyük potansiyelini açığa çıkarabilecek maden üzerinde bir çatışmaya girerken, yalnızca korkularının üstesinden gelebilenler hayatta kalacak.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 120
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

Dert Etme Sevgilim izle (2022)

/10

Alice ve Jack, çok gizli bir projenin personeli ve ailelerinin yaşadığı, idealize edilmiş, deneysel bir şehir olan Victory'de yaşayacak kadar şanslılar. Kurumsal bir vizyoner ve yaşam koçu olan CEO'ları Frank tarafından desteklenen 1950'lerin sosyal iyimserliği, sıkı sıkıya bağlı oldukları ütopyadaki günlük hayatın her yönünü kontrol ediyor.

Enola Holmes 2 izle (2022)

/10

Bir dedektif olarak ilk resmi davasını üstlenen Enola, kızın ortadan kaybolmasının gizemini çözmek için arkadaşlarından ve ağabeyi Sherlock'tan yardım almalıdır.