/10

Dog Pound izle

Henüz çok genç yaşlarında olan üç genç, işledikleri farklı suçlar yüzünden ıslah tipi bir çocuk hapishanesine kapatılırlar. Burada her ne kadar kendileri gibi genç mahkumlar olsa da içeride kirli ve acımasız işler dönmektedir. Hapishaneye yeni girdikleri için bir çok zorlukla karşılaşan bu üç genç, kısa süre içerisinde birbirlerini arkalarını kollar hale gelecekler ve tüm zorlukların üstesinden beraber geleceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 2,362
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Balina izle (2022)

  /10

  İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

  İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

  /10

  Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

  Women Talking izle (2022)

  /10

  Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.