/10

Carmilla izle

Genç bir kız olan Lara, aşırı baskıcı ve muhafazakar ailesiyle birlikte yaşamaktadır. Ailesi nedeniyle gençliğinin getirdiği duyguları ve cinsel dürtüleri baskılamak zorunda kalan genç kız, kendisi gibi bir kız olan Carmilla ile tanışınca özgürce davranmak isteyecektir. Ancak bu özgürlük sıradan bir cinselliğin dışında ürkütücü ve mazoşist bir ilişkiye sebep olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,491
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.