/10

Büyük Dövüş izle

Trajik bir geçmişin peşini bırakmayan eski denizci Tommy Riordan, memleketi Pittisburgh'a döner. Onu tarihin en ödüllü Dövüş Sanatları Turnuvasına hazırlamak için eski antrenörünü ve iyileşmekte olan bir alkolik olan babasını seçer. Tommy unvan için zorlu bir yolda parlarken, eski bir dövüş sanatçısı olan kardeşi Brendan, öğretmeninin maaşı yetmediği için amatör olarak ringe döner. Yıllar geçtikçe suçlamalar ve geçmişteki ihanetler, Brendan'ı sert babası ve Tommy'den uzak tutar. Beklenmedik bir rakip olarak, Brendan'ın beklenmedik terfisi onu Tommy ile rekabet etmeye yönelttiğinde, iki kardeş kazananın her şeyi aldığı en çetin yarışta mücadele ederken onları ayıran güçlerle yüzleşmek zorundadır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 9
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Road to Istanbul izle (2016)

/10

Tek ailesi biricik kızı olan Elisabeth, kızı Elodie için elinden geldiğince çabalamaktadır. Ancak Elodie, her zaman aykırı ve agresif bir kişiliğe sahip olmuştur. En sonunda Elodie IŞİD terör örgütüne katılmak üzere evden kaçmıştır. Bunu öğrenen Elisabeth ise kızını bulmak ve evine getirmek için işe koyulacaktır.

Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Otomatik Portakal izle (1971)

/10

Alex, huzurlu, fütüristik evinde bütün gün uyuyan ve geceleri sokaklarda ve evlerinde arkadaşlarına ve masum insanlara saldıran acımasız bir genç hayduttur. Sonunda polis tarafından yakalandığında, Alex rehabilitasyona gönderilir. Arzuyu azaltma şeklini alan rehabilitasyonda giderek daha acımasız ve ürkütücü bir zaman geçirir.