/10

Bulanık izle

Ross, eski sevgilisini unutamayan ve bir otel odasına berbat şekilde yaşayan bir madde bağımlısıdır. Bir uyuşturucu satıcısı olan Spider Mike, kendisine teslim edilen paketleri kaybeden ve başını belaya sokan bir avanaktır. Hayattan beklentisi kalmayan Cokkie ise hiçbir zaman ayılmayan bir ayyaştır. Farklı bir insan olan The Cook ise sevgilisi ile birlikte aynı evde yaşayan bir uyuşturucu üreticisidir. Birbirlerinden farklı bu insanların yolları birbirleri ile kesişecek ve macera dolu bir serüven başlayacaktır. bulanık izle, spun izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 4,012
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.