/10

Bridget Jones’un Günlüğü izle

Yılbaşı gecesi 32 yaşındaki Bridget, kendi hayatının kontrolünü ele alması gerektiğini fark eder ve bir günlük tutmaya başlar. Artık yatağının başucundaki en kışkırtıcı, erotik ve histerik kitap kendisinin olacaktır.Nefsine hakim olmaya çalışsa da iki erkek arasında sıkışıp kalmıştır. Biri gerçek olamayacak kadar doğru ve diğeri de aynı derecede yanlış ama bu nedenle doğru.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 130
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.