/10

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun? izle

Türkçe Dublaj izle

Piyangoda Monica Bellucci'yi kazansaydınız ne olurdu? Ya da belki hep hayalini kurduğun ama yanına yaklaşamadığın biri? Size gülümsemenin kolay olmadığı mutluluk, François'yı selamlamadan geçmiyor. Piyango ikramiyesini kazanan adam önce Pigalle'nin efsanevi gece kulübü güzeli Daniela'yı soluyor. Sıradan bir günde yanına bile yaklaşamayacağı bu kadına reddetmesi zor bir teklifte bulunur. Eşi olarak geçirdiği her ay için 100.000 Euro ödül alacak. Paranın harareti erkenden elini yaksa da Daniela teklifi kabul edecek mi, Charly'den ve büyülü gece hayatından uzak durabilecek mi?

Oyuncular

Toplam İzlenme: 15
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Aşkın İzleri izle (2012)

/10

American Neil, Paris'te tanıştığı güzel ve hayat dolu Marina ile tutkulu bir ilişkiye başlar. Marina, aşkı için yıllarca yalnız kalarak kurmaya çalıştığı hayatı geride bırakır ve Neil ile yeni bir hayata başlamak için Amerika'ya taşınır. Ancak bir süre sonra Paris'teki büyük aşkları onlara uzak bir anı gibi gelmeye başlar. Bu sırada Neil, çocukluk aşkı Jane ile tanışır. Neil bu ikileme düştükten sonra bencilce Marina'yı terk eder. Aşk, bağlılık, ihanet ve fedakarlık gibi kavramları sorgulayan Yalnızlığı giderek artan Marina, inancı konusunda şüpheleri olan Peder Quintana ile görüşerek hayatındaki soru işaretlerini çözmeye çalışacaktır. Zamanla, hem Marina hem de Quintana aşk ve aşk hayatlarını sorgulayacak ve aşkın başka bir biçimde var olup olamayacağını merak edecekler.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

My Policeman izle (2022)

/10

Yasak aşk ve değişen sosyal normların ayrıntılı bir hikayesi olan Polisim, polis memuru Tom, öğretmen Marion ve müze küratörü Patrick arasındaki çatışmayı anlatıyor. Kırk yıla yayılan bir aşk üçgenini anlatıyor.