/10

Ben Robot izle

2035 yılı, robotların toplumda büyük bir rol oynamaya başladığı zamandır. Bu koşullar altında, aslında robot fobisi olan Chicago Polis Departmanından Del Spooner için hayat giderek zorlaşıyor. Daha da kötüsü, katilin robot olduğundan şüphelenilen bir cinayet davasına yeni girmiştir. Bilim adamı Dr. Miles Hogenmiller'in ölümüyle ilgili soruşturma sürüyor. Bilim adamının ölümünden kısa bir süre önce gizli bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Sıradan bir dedektiflik işi gibi görünse de bu kez gerçek çok korkutucu.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 22
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Otomatik Portakal izle (1971)

/10

Alex, huzurlu, fütüristik evinde bütün gün uyuyan ve geceleri sokaklarda ve evlerinde arkadaşlarına ve masum insanlara saldıran acımasız bir genç hayduttur. Sonunda polis tarafından yakalandığında, Alex rehabilitasyona gönderilir. Arzuyu azaltma şeklini alan rehabilitasyonda giderek daha acımasız ve ürkütücü bir zaman geçirir.

Cennetin Krallığı izle (2005)

/10

12. yüzyıl, Kudüs... Kader, genç bir adamı, mütevazı bir demirci, kahraman bir şövalye yapacaktır. Oğlan prensese aşık olacak ve yaklaşık bir asır önce burayı fetheden haçlıların kaderinde önemli bir rol oynayacak... Destansı filmlerden vazgeçemeyen Ridley Scott, vazgeçmeyen genç yıldız Orlando Bloom. Jeremy Irons ve Liam Neeson gibi ustaların yanı sıra Orta Çağ'dan çıkmaya pek hevesli görünmeyen oyuncu, oyuncuları da yanına alıyor ve tarihsel olayı belgeliyor.

Büyük Dövüş izle (2011)

/10

Trajik bir geçmişin peşini bırakmayan eski denizci Tommy Riordan, memleketi Pittisburgh'a döner. Onu tarihin en ödüllü Dövüş Sanatları Turnuvasına hazırlamak için eski antrenörünü ve iyileşmekte olan bir alkolik olan babasını seçer. Tommy unvan için zorlu bir yolda parlarken, eski bir dövüş sanatçısı olan kardeşi Brendan, öğretmeninin maaşı yetmediği için amatör olarak ringe döner. Yıllar geçtikçe suçlamalar ve geçmişteki ihanetler, Brendan'ı sert babası ve Tommy'den uzak tutar. Beklenmedik bir rakip olarak, Brendan'ın beklenmedik terfisi onu Tommy ile rekabet etmeye yönelttiğinde, iki kardeş kazananın her şeyi aldığı en çetin yarışta mücadele ederken onları ayıran güçlerle yüzleşmek zorundadır.