/10

Ateşten Önce izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Dünyada patlak veren ölümcül bir salgın, insanları büyük bir paniğe itmiştir. Bu salgın yüzünden ünlü bir sinema oyuncusu, şehirden ve insanlardan uzak kır evine kaçar. Ancak davetsiz misafirler ve virüsten daha tehlikeli hale gelen bencil insanlara karşı karşıya kalan genç kadın, zorlu bir hayatta kalma mücadelesi verecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 576
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Balina izle (2022)

  /10

  İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

  İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

  /10

  Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

  Women Talking izle (2022)

  /10

  Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.