/10

Aşka Dair izle

Genç bir yazar olan Sam, her zaman gittiği kafede çalışan Birdie'ye aşık olur. Oldukça utangaç olan Sam, arkadaşının tavsiyesi üzerine onu etkilemek için internette sahte bir profil hesabı oluşturur. İlgi alanlarına yönelerek Birdie'nin hayalindeki adam olmaya çalışır. Kolay değil ve yapacak çok şey var. Müzakere aşamasında kafa karışıklığı başlar. Birdie'yi gerçekten etkilemeyi başarıyor ve onu kendisine aşık ediyor; Ama bir sorun var: Aşık olan Sam değil, Sam'in yarattığı hayali bir adam. Sam durumu açıklamakla açıklamamak arasında gidip gelirken, olduğu gibi davranmadığı için kendini çok suçlu hissetmeye başlar.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 226
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Aşkın İzleri izle (2012)

/10

American Neil, Paris'te tanıştığı güzel ve hayat dolu Marina ile tutkulu bir ilişkiye başlar. Marina, aşkı için yıllarca yalnız kalarak kurmaya çalıştığı hayatı geride bırakır ve Neil ile yeni bir hayata başlamak için Amerika'ya taşınır. Ancak bir süre sonra Paris'teki büyük aşkları onlara uzak bir anı gibi gelmeye başlar. Bu sırada Neil, çocukluk aşkı Jane ile tanışır. Neil bu ikileme düştükten sonra bencilce Marina'yı terk eder. Aşk, bağlılık, ihanet ve fedakarlık gibi kavramları sorgulayan Yalnızlığı giderek artan Marina, inancı konusunda şüpheleri olan Peder Quintana ile görüşerek hayatındaki soru işaretlerini çözmeye çalışacaktır. Zamanla, hem Marina hem de Quintana aşk ve aşk hayatlarını sorgulayacak ve aşkın başka bir biçimde var olup olamayacağını merak edecekler.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

My Policeman izle (2022)

/10

Yasak aşk ve değişen sosyal normların ayrıntılı bir hikayesi olan Polisim, polis memuru Tom, öğretmen Marion ve müze küratörü Patrick arasındaki çatışmayı anlatıyor. Kırk yıla yayılan bir aşk üçgenini anlatıyor.