/10

Ant Man ve Wasp: Quantumania izle

Scott Lang ve Hope Van Dyne, Ant-Man ve Wasp olarak maceralarına devam etmek için geri dönüyor. Hope'un babası Hank Pym ve annesi Janet Van Dyne, kızları Cassie'nin Kuantum Alemine bir sinyal göndermesi sonucu kendilerini bir anda büyüleyici, tehlikeli ve sıra dışı bir evrenin içinde bulan bir aileye eşlik ediyor. Aile, Kuantum Diyarını keşfederken, inanılmaz yeni yaratıklarla karşılaşırlar.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 301
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

Dert Etme Sevgilim izle (2022)

/10

Alice ve Jack, çok gizli bir projenin personeli ve ailelerinin yaşadığı, idealize edilmiş, deneysel bir şehir olan Victory'de yaşayacak kadar şanslılar. Kurumsal bir vizyoner ve yaşam koçu olan CEO'ları Frank tarafından desteklenen 1950'lerin sosyal iyimserliği, sıkı sıkıya bağlı oldukları ütopyadaki günlük hayatın her yönünü kontrol ediyor.