/10

Akıl Defteri izle

Leonard Shelby pahalı takımlar giyiyor, son teknoloji bir Jaguar kullanıyor; Ayrıca, ucuz, bilinmeyen motellerde kalıyor ve her zaman nakit ödüyor. Başarılı bir iş adamına benziyor... Ama Leonardo'nun tek görevi intikam almak; Karısına tecavüz edip öldüren bir adam tarafından kovalanıyor. Leonard'ın hayatındaki şüpheleri polis tarafından dikkate alınmayan tek kavga adalet arayışıdır. Katilin belirlenmesinde büyük zorluklarla karşılaşır. Leonard, hafıza kaybıyla ilişkili nadir, tedavi edilemez bir hastalıktan muzdariptir. Kaza öncesi yaşananların tüm detaylarını hatırlayan Leonard, 15 dakika önce ne olduğunu, ne yaptığını, nereye ve neden gittiğini bilmiyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 10
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Kilitsiz izle (2023)

/10

Sıradan bir şirket çalışanının hayatı, tüm kişisel verilerini içeren akıllı telefonunu kaybetmesiyle alt üst olur. Telefonu eline alan tehlikeli bir adam, kadının peşine düşerek hayatını büyük bir tehlikeye atar.

Man on a Ledge izle (2012)

/10

Kovulmuş eski bir polis olan Nick Cassidy, Manhattan'daki bir otelin çatı katına giderek masumiyetini kanıtlamak için intihar girişiminde bulunur. Bir kadın çığlık attıktan sonra New York Şehri Polis Departmanından bir ekip olay yerine gelir ve Nick'i onu çıkarmaya ikna etmesi için psikolog Lydia Anderson görevlendirilir. Bu sırada Nick, basınla birlikte büyük bir kalabalığı ana caddede toplayıp dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.