/10

Ainbo izle

Kız, Amazon'un en derin ormanı olan Candámo'da doğup büyüdü. Amazon'daki en güçlü Ana Ruh olan Motelo Mama Turtle'a dayanan keşfedilmemiş bir medeniyette yaşıyor. Başka bir gün vatanının tehlikede olduğunu öğrenir ve dünyada kendi halkından başka insanların da olduğunu kısa sürede anlar. Cennetini açgözlülükten ve çocuk sömürüsünden, ağaç kesmeden ve yasadışı madencilikten kurtarmak için savaşırken, bu yıkımı ve Amazon'da yaşayan karanlık Yacuruna'nın yaklaşmakta olan kötülüğünü tersine çevirmek için savaşmaya başlar.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 101
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

Enola Holmes 2 izle (2022)

/10

Bir dedektif olarak ilk resmi davasını üstlenen Enola, kızın ortadan kaybolmasının gizemini çözmek için arkadaşlarından ve ağabeyi Sherlock'tan yardım almalıdır.

On Üç Hayat izle (2022)

/10

Dünyayı memnun eden gerçek, zorlu bir keşif gezisine dayanmaktadır. On iki çocuk ve Taylandlı bir futbol takımının koçu, beklenmedik bir sağanak onları bir dağın içindeki bir odaya kilitlediğinde Tham Luang Mağarasını keşfeder. Su basmış mağara tünellerinden oluşan bir labirentin arkasına gömülü olan bu ikili, imkansız zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Birinci sınıf dalgıçlardan oluşan bir ekip, çocukları bulmanın sadece bir başlangıç ​​olduğunu keşfetmek için kilometrelerce tehlikeli mağara ağlarını aşar.